• osuruğun insan kornası olması

  .
  yapınca etraftakilerin kacismasi ile ortaya cikan gerçek.
  4 -3 ... erectof
 • 30 aralık 2017 iran halk ayaklanması

  .
  iran ın hamedan şehrinde valilik önünde dünden beridir halkın hükümeti siyasal islama karşı protesto etmesi durumudur. Dikta rejimi tüm islam kesiminin kemiğine bıçağı dayamıştır.

  https://mobile.twitter.co...46830201652174848/video/1

  Olaylar gitgide tırmanmaktadır.

  Siyasal islam hareketinin bir ülkeye neler getirebileceği tarihte apaçık olarak görülmüştür ve görülmeye devam edecektir.

  Türkiye nin bu durumdan ders çıkarması gerekirken hâlâ bu dikta rejimine adım adım ilerlemesi kabul edilir değildir. Emperyalist Amerika Birleşik Devletleri de tüm islam alemini bu tür olaylara destek vermesi konusunda uyarıyor. Yani anlayacağınız ceplerimize soktuğu akrepler tarafından sokuluyoruz.

  Edit: görünen halde söz konusu bu rejime karşı çıkanların o ülkede neyi gerçekleştirebileceği pek önemli değil. Maşa olarak kullanılan hükümetlerin piyon gibi oradan oraya sürüklenmesi ve sonunda çöpe atılmasıdır. Sonuç olarak mağdur her zaman halk olmuştur, olacaktır. ABD nin buna destek vermesi durumu net olarak açıklamaktadır.

  Edit2: dünyada ne lezzet ne bir tat gördüm. iran kopmuş herkese hayırlı olsun.
  33 -9 ... aynadaki yazar
 • iyi parti

  .
  iyi Parti’nin gizlenen logosu ifşa oldu.

  iyi parti
  6 -11 ... nesheadchea
 • meral akşener

  .
  Bir milliyetçi olarak, kalan ömrümde bir tek oyum nasip olmasın inşallah. ihaneti de unutulmasın. Yazıklar olsun 8 ışık diye bir safsata yayınlamış bi de, 9 ışık neyinize yetmedi ulan? Bu hadsizlik nedir? Bi de ali lapanta denen herifi alıp partiye sokmuşlar. Parti dediysem de logosu ve adı anasınıfı zekasında bir oluşum. Ümit hoca hayal kırıklığı oldu...
  6 -11 ... bilemedim ki ben de
 • anın görüntüsü

  .
  Dayinin baklavası ates ediyor.
  5 -1 ... bik bik
 • totonok folmondoko boton gomo

  .
  Nasıl da kudurmuş adam. hakaretler, iftiralar...

  Kral bana saldırmışsın da karma peşinde koşan, devamlı entry sıçan sensin. Artı senin için hava, su gibi bir şey. Devamlı komiklikli espirikli şeyler yazma amacındasın. Gerçek hayatta bulamadığın sevilme, takdir edilme duygusunu neden ısrarla burada bulmaya çalışıyorsun? Siktir et burayı, Sözlüğün esiri olmayın bu kadar. Anlatıyormuşsun burada ben şöyleyim ben böyleyim falan filan. Şantiyede malına mı vuruyorlarmış ne takip edemedim. Bir de Toplamış evine plakları artistlik yapıyor. Düşüyor mu böyle?

  Adamın hayattaki en büyük başarısı, sözlükte popi olmak, gelmiş bana saydırmış hayatımla ilgili. Senin gibi sözlük bağımlısı değilim çok şükür. Ne yazsam haaa ne yazsam ne yazsam da artı alsam diye tüm gün dolanan adam benim hayatıma laf ediyor aq ahaha. Ben sözlük içi durumdan bahsettim hakaret etmeden. Sana küfür etmeden fikrimi yazmıştım. Sen gelmiş hakaretler, ezbere sözler filan yazıyorsun. Bu bile sözlük'ün senin hayatının merkezinde olduğunu kanıtlıyor. işi gücü olan adam buradan millete laf yetiştirmez bu kadar basit konularla ilgili olarak. Ohoo sen bu alınganlıkla hayatta bi yere gelemezsin söyliyim. Yaşın kaç bilmiyorum, büyük de olabilirsin benden ama olgun biri değilsin onu anlıyorum yazdıklarından. 30 yaşlarında Koca bir asosyal, metalci ergen olduğunu tahmin ediyorum.

  bir de yazdıkların da çok sikko şeyler cidden. yazdığın o siktiriboktan entryler nasıl o kadar beğeni alıyor anlamadım. Tarikat mı kurdun naptın aq. 'Demin mememi okşadım' yazsan 10 fav gelir hemen. Facebook'ta 50 yaş üstü insanların takıldığı sayfalardaki 'biraz da gülelim' diyerek paylaşılan fıkralardan farkı yok espiri kalitesi açısından. Karadeniz fıkraları diye kitap çıkarsan best seller olabilirsin. Sen de haklısın ama o kadar geri zekalı dolu ki bura. Yazdıklarına gülmeleri normal.

  Eyyorlamam bu kadar. Amacım polemik yaratmak değildi. Devamlı karma peşinde koştuğuyla ilgili basit 1-2 şey yazmıştım küfür etmeden. Ama bu şahıs hakaretlerle, küfürlerle dolu bir şeyler yazınca bir şeyler karalama gereği duydum. Neyse daha bir şey yazmayacağım. Reis alınmasın daha fazla.

  Haydi selametle.

  Totoş: merhaba (21.08)
  Kız: merhaba. (21.35)
  Totoş: Rock n roll bebeğimmmm, ooh yeahh, black sabbath ya bayılıyorum bu gruba ya. Bira içmeye gidelim mi ya? Akalım mı kadıköy'e? \m/ (21.34)
  Totoş: noldu ya foton gitti. (21.36)
  15 -22 ... calcio
 • topuklu ayakkabı

  .
  Ayakkabı diyarının tanrıçasıdır. Bir kadın olsam güreşirken bile giyerdim.

  topuklu ayakkabı
  topuklu ayakkabı
  topuklu ayakkabı
  9 -5 ... lord marcus amoralist premses
 • bülent arınç

  .
  bülent arınç
  2 ... turkmen begi
 • erkan tan

  .
  https://video.uludagsozluk.com/v/erkan-tan-173942/

  2 -1 ... ataturkcu 20
 • jimmy tudeski

  .
  seneler evvel donuzladığım herif yetkili olmuş.

  türkiye'de liyakatsizliğin olduğuna dair sözlük içi örnek!
  13 -3 ... minerva thetis
 • jimmy tudeski

  .
  bu nasıl yetkili amk taraflı yetkili ilk kez görüyorum.
  9 -4 ... true
 • jimmy tudeski

  .
  nasa maaşıyla dinsizlik kasan yahudileri deşifre ediyorum diye troll olduğuma karar veren yetkili. komik. harbi komik. bu kadar zaman düz dünyacı ve nasa karşıtı görünen bir yılanmış meğerse. içimizdeki hainmiş.

  bak şimdi bu:

  --spoiler--

  (bkz: nükleer santral/#36934413)
  kesinlikle kurulmalıdır. doğa dostudur nükleer santraller. kömür veya linyit yakıp doğanın amuna koyuyorsunuz.
  ayrıca bir kilo uranyumdan bin ton kömürün içinde olan enerji çıkıyorsa gidip kömür yakmanın ne mantığı var?

  kesinlikle destekliyorum. nükleere geçmezsek elektrik hem pahalanacak hem de dışa bağımlı hale gelme oranımız artacak. git gide artan teknolojiye de cevap verebilmek için nükleer enerjiye geçiş şart.
  --spoiler--

  nükleer diye bir şey yoktur. bu yüzden de bunu diyen şahıs nasa'dan maaş alan birisidir. bana göre böyledir.

  bunu diyen birinin nick altına ben giderim ve

  --spoiler--
  nasa maaşıyla dinsizlik yaymaya çalışan koyu katolik yahudi yazar.
  --spoiler--

  diye yazarım. bunu yaparım. lafı evirmem çevirmem, düz adamım çünkü, gördüğümü yazarım.

  öteki de gelmiş ecirne midir nedir, profilinde israil bayrağı var, buna destek çıkıyor.

  ben bunları eleştirince,

  (bkz: nasa maaşıyla dinsizlik kasan yahudiler)

  sana göre troll oluyorum. bana göre de sen trollsün. hem de yetkili trollsün.
  2 -2 ... gok kubbeye kadar yolu var
 • selia

  .
  (#16118890) Rahim kanserini insandan insana bulaşan -adam başka karılarla yatıyor yatıyor sonra onlardan aldığı rahim kanserini geliyor karısına bulaştırıyor hahaha- bir hastalık sanan garip bir insan. Hayır kendisini de ilgilendiren bir konu, azıcık Google araştırsa rahim kanseri ne menem bir şey anlayacak ama nerdeeee. Bak sebepleri neymiş -ki bunlar sadece etki eden faktörler- bunların hiçbirini yapmayabilirsin, evli değil kızoğlukız olarak oturabilirsin ama yine de rahim kanseri olabilirsin. Hiç mi okuyup araştırmazsınız anacım?:

  - Siyah ırkta daha fazla görülür,
  - Çok eşlilik (kadının önüne gelenle yatması)
  - Cinsel temasın 20 yaşından önce başlaması,
  - Düşük sosyo ekonomik düzey,
  - Viral ve bakterial enfeksiyonlar,
  - Çok doğum,
  - Sigara içimi,
  - Vitamin C & A eksikliği,
  - Erkek eşin sünnetli olmaması,
  - Hastanın bağışıklığının baskılanması.

  Ha şimdi buradan "viral ve bakteriyal enfeksiyonlar"a sarabilir ama daha ona gelene kadar AIDS var, frengi var, genetik siğiller şu var bu var. Kızoğlankız oturursan AIDS olmazsın ama yine de rahim kanseri olabilirsin. Yani senin rahmindeki hücreler kafayı yiyip atarlanıyor ve vücuduna isyan edip kendi başlarına hareket etmeye başlıyorlarsa bunda "zinanın" ve "erkeğin" rolü yok. Kapiş?
  4 -2 ... asuregibisurat
 • erkan tan

  .
  Soner yalçının bu ukala herif hakkında yazılmış güzel bir yazısı vardır okuyun derim.
  http://www.sozcu.com.tr/2.../ver-coskuyu-1815596/amp/
  5 ... zorlayanbizon
 • erkan tan

  .
  sağlam fethullahçı olduğunu daha önce belgeleriyle yazmıştık. ama asıl mesele bu ve benzeri isimler 15 temmuz'dan sonra daha güçlendi ve akp tarafından muhalifleri içeri attırmakla görevlendirildi. akp cemaattir, cemaat yeni türkiye'dir, yeni türkiye ise cemaattir! heil hitler!
  6 ... power supply